Interview for The Times Weekly

26. dubna 2009 v 11:27 | MileynQa |  Rozhovory S Miley
Zdroj...

Miley Cyrus 16-ti-letá zpěvačka a herečka projevuje své pocity, které má z její debutové role v celovečerním filmu Hannah Montana: The Movie, který se do kin v USA dostal minulý týden. Miley prodala více jak 7 milionů svých alb a její koncertní film, Miley Cyrus / Hannah Montana: The Best of Both Worlds Concert Tour 3-D, vydělalo $ 65 milionů a to pouze v USA. V novém filmu jede domů do Tennessee, protože sláva a bohatství jí už zamotalo hlavu.
Otázka: Myslíte si, že příští série Hannah Montana bude vaše poslední?
M: Teď pracuji na filmu Nicolase Sparka, který pravděpodobně výjde v příštím roce. A podle mě není nezbytné dělat konec Hannah Montana, ale já s tím nic neudělám. Je to na tom jestli chce pokračovat Disney.

Otázka: Jak se pracuje s vaším otcem? (Její otec Billy Ray Cyrus také hrajé jejího otce v show a ve filmu.)
M: Je to dobrý táta. Je to jeden z nejlepších lidí, se kterými je sranda, takže když jsem šla do práce s někým z mé rodiny, mám jistotu a můj táta taková jistota je.

Otázka: Nezdá se vám, že se mnoho teens z Hollywoodu zabývá politikou? Jaké jsou vaše politické preference a co byste dělala s globálním oteplováním?
M: Snažím se zůstat mimo to pokud možno co nejvíce. Většinou nemluvím o politice, náboženství, a tak. Ale jedna věc, o které mluvím hodně, je moje víra. Snažím se nemluvit o politice, ale životní prostředí mě hodně zajímá.

Otázka: Popište typický den ve vašem světě?
M: Já nevím, jestli bych mohla přemýšlet o typickém dni. Někteří tvrdí, že jsou od 8 (ráno) do 7 (večer) na scéně. Já jsem většinou na place tak do sedmi, ale každá můj den je jiný.

Otázka: Kde budete s Mandy dělat více Miley & Mandy Show?
Děláme hodně věcí, zvláště kolem Kids' Choice Awards, takže tam bude určitě více Miley and Mandy show. Nemáme žádné epizody (naplánované), ale brzy se určitě nějaká nová objeví.

Otázka:Jaké to je když má hvězda hypoglykémii a jak s ní nakládáte?
M: Pořád mám v krvi nízkou hladinu cukru. Takže opravdu těžké, když jste na turné a cítíte se nemocně. A taky mám nemoc srdce, která se nazývá tachykardie, ale většinou když člověk dospívá, tak to zmizí.Je pro mě těžké vyjít nebo sejít schody, musím o sebe hodně pečovat.

Otázka: Přemýšlela jste někdy ,proč vás lidé soudí jen za váš životní styl a za to, že chodíte na párty?
M: Víte, myslím, že se s tím musí počítat, když jste v centru pozornosti. Ale není to sranda, a nemusí se vám to nutně líbit. Někdy si jen přeji, aby si to lidé také zkusili a vypořádali se s tím, ale to se asi nestane. Je to prostě něco, co musíte pochopit a už to patří k životu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama